www.aliorbank.pl
 • :
 • :

Wellness & Spa

Hotel Slovakia 3 gwiazdki

Cena od 259 euro 7/dni
osoba

Opis

Słowacja Hotel *** położony jest w centrum miejscowości uzdrowiskowej i otwiera bramę do deptaka Trencianskich Teplic.
Przyjemne wnętrza hotelu pozwalają na jego szerokie zastosowanie - od pobytów spa, imprezy firmowe, wizyty z dziećmi lub krótkotrwałe zakwaterowania.

Noclegi w standardowych warunkach w hotelu o pojemności 146 łóżek w 92 pokojach. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, telefon, TV SAT. Apartament posiada dodatkowo lodówkę. Hotel dysponuje własnym, krytym basenem pływackim 15x5 m, relax-centrum – klasyczne, specjalne i podwodne masaże, kąpiel bąbelkowa i wirowa, elektro-zabiegi, termo-zabiegi, okłady torfowe i błotne, sauna.

Położenie

Wspaniałe środowisko naturalne Strážovských vrchov (Gór Strażowskich) w Słowacji Zachodniej i lecznicze działanie gorących źródeł wpłynęły na to, że Uzdrowisko Trenčianske Teplice stało się jednym z najbardziej popularnych i najstarszych ośrodków uzdrowiskowych na Słowacji. Dzięki wyjątkowemu położeniu pośród natury, gdzie z ziemi biją gorące źródła, nazywane są „Perłą Karpat“.
 • Sklepy: 50 metrów
 • Centrum: 50 metrów
 • Zakwaterowanie: 14:00
 • Wykwaterowanie: 10:00
 • Ilość pokoii: 92

Udogodnienia obiektu

Pokój Standard

Pokój Standard

Hotel posiada 140 łóżek na czterech piętrach.
Komfortowe wygodnepokoje jednoosobowe, dwuosobowe, pokoje rodzinne i apartamenty.Wszystkie  są z łazienką  (wanna / prysznic), WC, TV / SAT, radio z budzikiem i telefon.
Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.

Wyposażenie

 • Budzik
 • Dostęp Do Internetu
 • Kolorowy Telewizor
 • Ogrzewanie
 • Radio
 • Telefon
 • Telewizja Satelitarna
 • TV
 • Wyposażenie Łazienki
 • Łazienka

Jadalnia

Jadalnia

Jadalnia znajduje się na pierwszym piętrze hotelu
-Śniadanie w formie bufetu, składające się z zimnych i gorących stołów bufetowych  oraz wybór napojów (kawa śniadaniowa, herbata, kakao, napoje zimne)
- Obiad i kolację są do wyboru z  pięciu menu (2 wołowiny, dania wegetariańskie i zdrowej żywności, pakiet owoców)
- W kawiarni możliwość wyboru z karty
* W przypadku pobytów zdrowotnych podawane jest śniadanie klasyczne.

1

Wellness

Wellness
 • Baseny
Kryty Basen relaksowy (w pobliżu hotelu)
12 x 6 m,
Woda termalna, 37 - 38 °C, Basen otwarty całorocznie
Kryty Basen relaksowy (w pobliżu hotelu)
8 x 6 m,
Woda termalna, 36 - 37 °C, Basen otwarty całorocznie
Kryty Basen relaksowy (w pobliżu hotelu)
8 x 3 m,
Woda termalna, 34 - 36 °C, Basen otwarty całorocznie
Kryty Basen relaksowy (w pobliżu hotelu)
13 x 7 m,
Woda termalna, 38 - 39 °C, Basen otwarty całorocznie
Kryty basen pływacki i relaksacyjny (w pobliżu hotelu)
12 x 5 m,
Woda termalna, 31 - 32 °C, Dysze wody, Wejście dla wózkowiczów, Basen otwarty całorocznie
Kryty Basen relaksowy (odległość 200 m - Hotel Krym)
10 x 5 m,
Woda termalna, 36 - 37 °C, Basen otwarty całorocznie
Zewnętrzny Basen relaksowy (w pobliżu hotelu - Hotel Krym)
25 x 10 m, Woda odgrzewana, 33 - 36 °C, Dysze powietrza, Rzygacze wody, Basen otwarty całorocznie

 

Wykaz oferowanych zabiegów leczniczych i wellness

Ultradźwięk,Inhalacje,Promieniowanie ultrafioletowe i infraczerwone - solarium,Akupunktura,Kąpiel wirowa,Masaż podwodny,Bicze szkockie,Masaż klasyczny,Słońce górskie (solux),Elektroterapia,Kąpiel termalna,Joga - cwiczenia jogi,Pływanie rehabilitacyjne,Laseroterapia,Magnetoterapia,Galwanoterapia,Wodolecznictwo metodą Kneippa (kąpiel stóp),Zastrzyki gazowe - pneumopunktura,Okłady błotne,Gimnastyka lecznicza,Terapia parafinowa - okład parafinowy,Kąpiel perlowa,Balneofototerapia,Sauna fińska

Pobyt Relaks

Pobyt Relaks

- zakwaterowanie minimalnie 4 nocy

- śniadanie: bufetowe stoły

- kolacja: wybór z 5 dań dziennej oferty

Procedury lecznicze: 1 - 2 dziennie

Pakiet zabiegów:

 • - kąpiel termalna
 • - kąpiel z dodatkami
 • - okład borowinowy
 • - ćwiczenia rozluźniające relax
 • - pływanie
 • - masaż

Po przybyciu na miejsce otrzymacie Państwo szczegółowy wykaz zaplanowanych zabiegów.

Zabiegi: codziennie oprócz niedziel i świąt państwowych.

wolny dostęp:

- pobyt w basenie otwartym - 60 min. dziennie

usługi ekstra:

- 1x na 3 dni whirlpool

Hotel oferuje zabiegi realizowane w innych obiektach uzdrowiska

O szczegóły pytaj w Jadran Travel

Sport & Rekreacja

Sport & Rekreacja

Każdego dnia oferujemy Państwu różnorodne kursy dla początkujących i zaawansowanych:

 • Nordic walking – Chód z kijkami, który wymusza pracę całego ciała. Wyjątkowo zdrowa aktywność fizyczna, którą może uprawiać każdy bez względu na wiek!
 • Pilates – Pomaga pozbyć się bólów pleców, zapobiega urazom i wyszczupla ciało. Ćwiczenia wzmacniają ciało i duszę!
 • Pływanie – Nauka pływania pod okiem instruktora pływania. Nauczmy się pływać – nigdy nie jest za późno!
 • Zumba – Ćwiczenie, które jest przede wszystkim zabawą. Celem jest odreagowanie stresów, kształtowanie i wzmocnienie całego ciała i jednocześnie spalenie tkanki tłuszczowej. Połączenie tańca egzotycznego i ruchów aerobiku.

Całorocznie otwarty basen zewnętrzny Grand, fitness centrum, sala gimnastyczna (piłki do ćwiczeń, rowery stacjonarne, matki, mała urządzenie do ćwiczeń siłowych).

Wody Termalne

Wody Termalne

Termy siarkowe w Trenčianskich Teplicach są wyjątkowe dzięki optymalnej balneologicznej temperaturze poszczególnych źródeł 37,7 – 40 °C, która umożliwia ich bezpośrednie wykorzystanie na zewnętrzną balneoterapię bez potrzeby ogrzewania czy schładzania. Ten fakt wpływa na skuteczność leczenia, ponieważ siarkowodór to gaz rozpuszczony w wodzie, który podczas ogrzewania, schładzania czy transportu łatwo „ucieka” do atmosfery. Miejsca zażywania tego wyjątkowego leczniczego składnika w Trenčianskych Tepliciach znajdują się nad źródłami lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Ból towarzyszący chorobom układu mięśniowo – szkieletowego wywołuje zmiany refleksoryczne na skutek słabszego transportu krwi przez zwężone naczynia włosowate. Siarkowodór przenika przez skórę do organizmu i rozszerza naczynia włosowate. Prace badawcze jednoznacznie potwierdziły także działanie przeciwbólowe (złagodzenie bólu) siarkowodoru, który działa nie tylko w czasie kąpieli ale również po jej zakończeniu. Siarka wchłaniana jest przez skórę także po skończeniu zabiegu, dlatego odradzamy gościom korzystanie z prysznica zaraz po zakończeniu kąpieli. Historia leczenia uzdrowiskowego w Trenčianskich Tepliciach jest między innymi także historią niefarmakologicznego leczenia bólu. Siarczanowa, wapniowo – magnezowa woda siarczanowa ściekała do specjalnej jamy, w której kąpały się chore konie. Wiek tejże wody został określony metodą węglową na 25 000 lat, co jest gwarancją jej czystości ekologicznej. Uzdrowisko Trenčianske Teplice wykorzystuje również lecznicze peloidy: naturalne siarkowe mineralne fango i naturalny torf. Wykorzystywany w uzdrowisku torf oprócz wyśmienitych właściwości cieplnych ma wyjątkowe działanie chemiczne. Kwasowość torfu poprawia ukrwienie tkanek w miejscach, na które został aplikowany, zawartość kwasów humusowych i bitumenu ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Torf jest wydobywany w ekologicznie czystym środowisku i posiada certyfikat odpowiedniego laboratorium badającego peloidy. Naturalne siarkowe zmineralizowane fango jest świetnym środkiem termoterapeutycznym, a dzięki zawartości wolnej siarki ma także działanie przeciwbólowe, jest zatem odpowiednią kombinacją w chorobach aparatu ruchu. 

Hammam

Hammam

W przeszłości Hammam służyła jako łaźnia z wannami przeznaczona dla bogatej szlachty i finansowych magnatów. Obecnie jest publiczną łaźnią, z której korzystać mogą nie tylko goście uzdrowiska. Goście uzdrowiska wykorzystują ją jako miejsce odpoczynku i korzystania z masaży. Jej przyjemna atmosfera, piękno i orientalne wnętrza potrafią wyczerpany organizm naładować energią, a w ten sposób pomnożyć pozytywne działanie unikatowych źródeł leczniczych.

 Historia
tej ważnej budowy rozpoczęła się w chwili, gdy ówczesna właścicielka uzdrowiska - Ifigénia de Castries d´Harcourt, ujrzała na światowej wystawie w Paryżu model luksusowej łaźni tureckiej. Była nim oczarowana. Pojechała do Egiptu i tam poprosiła zastępcę króla Izmaila o zgodę na budowę Hammamu w Trenčianskich Teplicach. Izmail przystał na jej prośbę i wysłał z nią do Trenčianskich Teplic swojego nadwornego architekta. Hammam, co w tłumaczeniu znaczy „łaźnia“, została postawiona w roku 1888 i od tamtej pory budynek nie ma sobie równych w Europie.

 Architektura
Pierwsza rzecz, która zaskakuje odwiedzających zaraz po wejściu do budynku to oświetlenie hali Hammamu przez trzy kopuły ze szklanymi otworami, wywołujące wrażenie rozgwieżdżonego nieba. Architekt Schmoranz na ścianach zaprojektował obraz dwóch kolorowe rozety, na wzór rozet kościelnych. Każda część poręczy na galerii została wykuta z jednego kawałka kamienia, na środku hali została umieszczona marmurowa fontanna. Pasy arabesek wiją się do trzech kopuł, które tworzą sklepienie całego budynku. Dwa rzędy słupów wykutych z delikatnego piaskowca oddzielają halę Hammamu od pomieszczeń na odpoczynek, wyłożonych ozdobnymi płytkami, na ścianie co drugiego pomieszczenia znajduje się monogram Ifigénie de Castries. 
Dziś Hammam służy gościom uzdrowiska jako miejsce odpoczynku i poddawania się masażom. Jest dostępna dla każdego, zarówno jako miejsce wykonywania zabiegów uzdrowiskowych, jak i ciekawy zabytek historyczny. Wszyscy, którzy wyzdrowieli i jeszcze wyzdrowieją w trenčianskoteplickim Hammame mogą przypomnieć sobie znany cytat:„Istnieje jeszcze większe szczęście niż być zdrowym, a jest nim wyzdrowieć”

Sale Konferencyjne

Sale Konferencyjne

Szkolenia dla firm i seminaria Hotel może zorganizować seminaria, spotkania biznesowe, seminaria i mniejsze uroczystości rodzinne. W tym celu salę konferencyjną na 80 miejsc wyposażono w sprzęt audiowizualny i Wi-Fi.

Zapytaj o ofertę

Ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny oraz PROMOCJE!

Prosimy o wypełnienie formularza, przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie.

Formularz Zapytania o ofertę.

Szczególy Zapytania


Dane wysyłającego zapytanie
Dodatkowe informacje

Uwaga: specjalne życzenia zostaną spełnione w zależności od ich dostępności i nie są gwarantowane!

Drukuj

Wczasy Autokarem

Star Rate
Hotel Alem

Baśko Polje, Chorwacja

od 70 euro
Wyżywienie: HB
Wyświetleń: 14546
Star Rate
Villa Nike

Zaostrog, Chorwacja

od 72 euro
Wyżywienie: BB
Wyświetleń: 6427
Star Rate
Pansion Villa Mario

Drvenik, Chorwacja

od 77 euro
Wyżywienie: HB
Wyświetleń: 11342
Star Rate
Hotel Brzet

Omiś, Chorwacja

od 88 euro
Wyżywienie: BB
Wyświetleń: 8034
Star Rate
Pansion villa Gojun

Drvenik, Chorwacja

od 89 euro
Wyżywienie: HB
Wyświetleń: 9421
wszystkie oferty autokarowe

kwatery-prywatne

kup-bilet

Najnowsze Oferty

Star Rate
Hotel Bolero
od 256 euro
Wyżywienie: HB

Hotel Bolero

Biograd na Moru, Chorwacja

Aktualizacja: 12-08-2021
Star Rate
Hotel & Paviljoni Ad Turres
od 185 euro
Wyżywienie: HB

Hotel & Paviljoni Ad Turres

Crikvenica, Chorwacja

Aktualizacja: 12-10-2020
Star Rate
Paviljoni Kaćjak
od 180 euro
Wyżywienie: HB

Paviljoni Kaćjak

Crikvenica, Chorwacja

Aktualizacja: 12-10-2020

Najczęściej Przeglądane Oferty

Star Rate
Azul Beach Resort Montenegro -Ultra All Incl.
od 315 euro
Wyżywienie: AI

Azul Beach Resort Montenegro -Ultra All Incl.

Ulcinj, Czarnogóra

Wyświetleń: 25831
Star Rate
 Iberostar Herceg Novi -Njivice All Inclusive
od 330 euro
Wyżywienie: HB

Iberostar Herceg Novi -Njivice All Inclusive

Herceg Novi, Czarnogóra

Wyświetleń: 25041
Star Rate
Hotel Aleksandar
od 192 euro
Wyżywienie: BB

Hotel Aleksandar

Rafailovici, Czarnogóra

Wyświetleń: 24390